Киев:(098) 233 0 333  (050) 468 74 55  (044) 492 29 44 (044) 383 29 41
  • 1$ = 29.39 UAH
  • 1€ = 33.33 UAH

Легенди Північної Польщі!

Легенди Північної Польщі! (Новорічний)

Польша  

Львів - Гданськ - Сопот - Гдиня - Мальбрук - Львів

Сопот Сопот 

29.12.2018

Программа тура:

День 1

19:00 - збір групи на автобусній стоянці поблизу центрального залізничного вокзалу м.Львова.
19:30 - виїзд зі Львова. Нічний переїзд.

День 2

Замок Мальборк (25 євро) - шедевр оборонної архітектури на території Польщі; вважається найбільшим в світі готичним замковим комплексом і найбільшої цегляною спорудою. Резиденція магістрів Тевтонського ордена, маєток польських королів, - історія Мальборкской твердині вражає своєю химерністю. Цей замок вважається найбільшим в світі, він внесений відразу в два почесних списку: 7 чудес Польщі та Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 

Прибуття у Гданськ. Оглядова екскурсія. Сьогодні Ти отримаєш задоволення від прогулянки по вузьких вуличках Гданська. Тут кожен будинок, кожен під’їзд, майже кожне вікно – мають яку-небудь прикрасу - або скульптура, або барельєф, або фреска. Тут Ти обов'язково відкриєш для себе щось зовсім нове!

СопотСопот

Поселення в готель. Ночівля.

День 3

Сніданок. Тресфер в Гданськ (5 євро)

Після знайомства з красенем Гданськом, запрошуємо тебе в чудове містечко на березі Балтійськог моря — легендарний Сопот. Чисті, нескінченні пляжі з кав'ярнями, крамничками, архітектурними пам'ятками заворожують своїм колоритом.
Проте це ще не все, попереду на тебе чекає елегантна Гдиня.  Хоча місто не є значним центром культури в Польщі, проте тут є на що подивитись!!! Численні музеї, кам’яні гори на яких знаходиться оглядовий майданчик, піднявшись на який можна помилуватися чудовим видом на місто, порт і морську затоку. 
Оглядова екскурсія. (20 євро)

 

Повернення у Гданськ. Вільний час для відпочинок. Підготовка до зустрічі Нового Року.

ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ 2019!

Повернення в готель. Ночівля.

День 4

З НОВИМ РОКОМ 2019!

​Сніданок. Виселення з готелю. Повернення на Україну. Пропонуємо факультативно:

Екскурсію у м Торунь (15 євро)

Вузькі торунські вулички забудовані готичними будівлями, фасади яких відображаються в водах річки. Завдяки прекрасно збереглася середньовічної плануванні Торунь визнаний однією з архітектурних перлин Польщі і оголошений ЮНЕСКО Світовим культурною спадщиною.

  ​

Екскурсію в Варшаві (15 €). Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в Варшаві, - пропонуємо трансфер в центральну частину міста (10 €). Для решти туристів вільний час в торговому центрі.

Мальборк  

Сьогодні ми відвідаємо Варшаву - красиве, просторе та сучасне місто з безліччю парків, одне з найбільш швидко зростаючих і розвиваючих міст в Європі, яке ще кілька років тому було повністю знищено. Ми прогуляємося по замковій площі, де розміщений Королевський замок, побачимо візитною картку Варшави - Палац культури і науки! Варшава місто контрастів де гармонійно поєднюється сучансті та дух старовини.

Збір групи. Виїзд до Львова.

День 5 Повернення у Львів.

 

Вартість туру

Вартість туруДоросліДіти до 12 років
Стандарт 138 євро 133 євро
СПО (акція) 99 євро 99 євро

 

У вартість входить:

• проїзд автобусом єврокласу 
 проживання у готелі 2-3*
 сніданки в готелі
• оглядові екскурсії згідно програми туру
• супровід керівника групи

 медичне страхування


У вартість не входить:

• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки 
 особисті витрати
• 
депозит на факультативні екскурсії - 28 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.Вконтакте Facebook